VM 481

Motorola VM481 je digitálna video pestúnka. Pomocou digitálnej komunikačnej technológie FHSS ponúka bezpečnú a vysoko kvalitnú komunikáciu medzi rodičovskou a detskou jednotkou. Vďaka infračervenému nočnému videniu poskytuje otočná a výklopná kamera s digitálnym zoomom vynikajúci obraz na 5,1 cm (2,0") farebnom LCD displeji aj v tme.
  • 2" (5,1 cm) barevný LCD displej
  • Digitálne priblíženie
  • Infračervené nočné videnie
  • Zabezpečený a nerušený prenos
  • Vysoko citlivý mikrofón
Odporúčaná cena 109,00

Popis:

Motorola VM481 je digitálna video opatrovateľka. Pomocou digitálnej komunikačnej technológie FHSS ponúka bezpečnú a vysoko kvalitnú komunikáciu medzi rodičovskou a detskou jednotkou.

Vďaka infračervenému nočnému videniu poskytuje otočná a výklopná kamera s digitálnym zoomom vynikajúci obraz na 5,1 cm (2,0") farebnom LCD displeji aj v tme. Vďaka vysoko citlivému mikrofónu budete počuť každé pípnutie. Dosah je až 300 m vo voľnom priestore, takže opatrovateľku môžete používať po celom dome.S opatrovateľkou Motorola VM481 môžete sledovať, ako vaše dieťa spí. 

Špecifikácia:

Bezdrôtová komunikácia 2,4 GHz FHSS
Zabezpečený a nerušený prenos
Farebná obrazovka s uhlopriečkou 2“ (5,1 cm)
Dosah až 300 m vo vonkajšom prostredí (ak je medzi rodičovskou a detskou jednotkou priama viditeľnosť. Prekážky môžu výrazne znížiť dosah).
Infračervené nočné videnie
Vizuálny indikátor úrovne zvuku
Vysoko citlivý mikrofón
Digitálne priblíženie (zoom)
Dobíjacia rodičovská jednotka
Podperný stojan
Ovládanie hlasitosti
Upozornenie mimo dosahu
Upozornenie na vybitú batériu