EASE35

Sledujte Vaše dieťa s pestúnkou Motorola EASE35. S veľkým displejom s uhlopriečkou 12,7 cm (5") získate jasný prehľad o Vašom malom dieťatku a budete môcť ľahko ovládať funkcie kamery. Funkcia digitálneho priblíženia Vám umožní detailný pohľad na Vaše dieťa. Funkcia merania teploty Vám umožní sledovať teplotu miestnosti dieťaťa, aby ste sa presvedčili, že je teplota pre Vaše dieťa komfortné.
  • 5" (12,7 cm) displej
  • Digitálne priblíženie
  • Infračervené nočné videnie
  • Obojsmerná komunikácia
  • Prírodné ukľudňujúce zvuky
Produkt sa už nedá zakúpiť

Popis:

Sledujte Vaše dieťa s pestúnkou Motorola EASE35. S veľkým displejom s uhlopriečkou 12,7 cm (5") získate jasný prehľad o Vašom malom dieťatku a budete môcť ľahko ovládať funkcie kamery. Funkcia digitálneho priblíženia Vám umožní detailný pohľad na Vaše dieťa. Funkcia merania teploty Vám umožní sledovať teplotu miestnosti dieťaťa, aby ste sa presvedčili, že je teplota pre Vaše dieťa komfortná. Počúvajte Vaše dieťa a prípadne naň hovorte pomocou funkcie obojsmerného hovoru a utíšte ho uspávankou alebo rozprávkou, bez toho aby ste museli ísť k nemu do izby. Zostaňte s ním v spojení vo Vašom dome až do vzdialenosti 300 m (1000 ft), aby Vám vďaka citlivému mikrofónu neuniklo ani jedno jeho pípnutie.

Špecifikácia:

2.4 GHZ FHSS bezdrôtová technológia
12,7 cm (5 ") farebný displej so stojanom
Obojsmerná komunikácia
Digitálne priblíženie (zoom)
Monitorovanie teploty miestnosti
Infračervené nočné videnie
Prírodné upokojujúce zvuky
Dosah až 300 m (1,000ft) (1)
Mikrofón s vysokou citlivosťou
Ovládanie hlasitosti
Vizuálna indikácia úrovne hladiny zvuku
Upozornenie mimo dosahu a na vybitú batériu
Zabezpečená a súkromná komunikácia
 

Obsah balenia:

Detská jednotka
rodičovská jednotka
Napájací adaptér x 2
Rýchly sprievodca


(1) Keď je priama viditeľnosť medzi rodičovskou a detskou jednotkou. Akákoľvek prekážka medzi rodičovskou a detskou jednotkou výrazne zníži dosah. V prípade použitia rodičovskej a detskej jednotky vnútri budov je typický dosah 50 m (165 ft).
Na stiahnutie