EASE34

Sledujte Vaše dieťa s pestúnkou Motorola EASE34. S veľkým displejom s uhlopriečkou 10,9 cm (4,3") získate jasný prehľad o Vašom malom dieťatku o budete môcť ľahko ovládať funkcie kamery.
4,3 "(10,9 cm) displej
Digitálne priblíženie
Infračervené nočné videnie
Monitorovanie teploty miestnosti
Obojsmerná komunikácia
Vysoko citlivý mikrofón
Odporúčaná cena 169,90

Popis:

Sledujte Vaše dieťa s pestúnkou Motorola EASE34. S veľkým displejom s uhlopriečkou 10,9 cm (4,3") získate jasný prehľad o Vašom malom dieťatku a budete môcť ľahko ovládať funkcie kamery. Funkcia digitálneho priblíženia Vám umožní detailný pohľad na Vaše dieťa. Funkcia merania teploty Vám umožní sledovať teplotu miestnosti dieťaťa, aby ste sa presvedčili, že je teplota pre Vaše dieťa komfortná. Počúvajte Vaše dieťa a prípadne naň hovorte pomocou funkcie obojsmerného hovoru a utíšte ho uspávankou alebo rozprávkou, bez toho aby ste museli ísť k nemu do izby. Zostaňte s ním v spojení vo Vašom dome až do vzdialenosti 300 m (1000 ft), aby Vám vďaka ciplivému mikrofónu neuniklo ani jedno jeho pínutí.

Špecifikácie:

2.4 GHZ FHSS bezdrôtová technológia
10,9 cm (4.3") farebný displej so stojanom
Obojsmerná komunikácia
Digitálne priblíženie (zoom)
Monitorovanie teploty miestnosti
Infračervené nočné videnie
5 uspávaniek
Dosah až 300 m (1,000ft) *
Mikrofón s vysokou citlivosťou
Ovládanie hlasitosti
Vizuálna indikácia úrovne hladiny zvuku
Upozornenie mimo dosahu a na vybitú batériu
Zabezpečená a súkromná komunikácia


Obsah balenia:

Detská jednotka
Rodičovská jednotka
Napájací adaptér 2x
Rýchly sprievodca


* Keď je priama viditeľnosť medzi rodičovskou a detskou jednotkou. Akákoľvek prekážka medzi rodičovskou a detskou jednotkou výrazne zníži dosah. V prípade použitia rodičovskej a detskej jednotky vnútri budovy je typický dosah 50 m (165 ft).